O nás

Začiatky založenia firmy sa píšu ešte do doby minulého storočia kedy v roku 1996 začal svoju podnikateľskú kariéru a činnosť zakladateľ a jediný majiteľ firmy Pavol Ondreját. 

Ako každý hovorieval , on nebol výnimkou , že začiatky sú najťažšie , kde začínal svoju podnikateľskú púť s jedným autom , konkrétne Tatrou 148 , kde do neskorej noci na nej pracoval na dielni , aby ráno mohol ísť na prvú robotu , ktorú si zohnal. 

Vízia majiteľa bola spraviť z toho rodinnú firmu, ktorá sa mu aj splnila a on si naplnil svoj sen a do firmy ako čas plynul , postupnými krokmi mu pribúdali jeho deti , ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou jeho dennodennej pracovnej rutiny . 

Postupne práce pribúdalo , náročnosť na kvalitu a bleskové termíny sa stali samozrejmosťou , musel rozšíriť svoju činnosť aj sám majiteľ. Vozový park sa rozrastal, pribúdali nové pracovné stroje, sortiment práce sa rozšíril a dnes je to už 25 rokov budovanie firmy , ktorá je neoddeliteľnou súčasťou nákladnej dopravy , stavebnej činnosti na Slovensku. 

Firma k dnešnému dňu zamestnáva 25 ľudí , pracovná náplň je nákladná doprava , zemné a výkopové práce , komunálna údržba , vŕtanie studní . 

Postupným rozširovaním ponúkaného pracovného sortimentu , sa aj rozdelila kompetentnosť na deti , kde dcéra zastáva ekonomické oddelenie , starší syn má pod palcom zemné a výkopové práce, kde v roku 2010 vznikla pod záštitou spoločnosť CND PLUS s.r.o. a mladší syn , ktorý má na starosti komunálnu údržbu a vŕtanie studní.

Získajte viac informácii!